ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ & ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

ΤΟΥ 1ΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΟΛΟΥ

Αγαπητοί Γονείς,

Σας καλούμε στις εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου την Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου, ημέρα επίδοσης των βαθμών. Η διάρκεια της ψηφοφορίας θα είναι από τις 11:00 έως τις 14:00

·            Η προθεσμία υποβολής των υποψηφιοτήτων είναι μέχρι και την Παρασκευή 15-2-2020

Για την υποβολή των υποψηφιοτήτων παρακαλούμε να στείλετε τα στοιχεία σας ΟνοματεπώνυμοΤηλέφωνο, και Ονοματεπώνυμο παιδιού στο emailτου συλλόγου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή με SMS στο κινητό 6974072484. Σε περίπτωση που δεν απαντήσουμε για την επιβεβαίωση της λήψης της υποψηφιότητας παρακαλούμε να μας καλέσετε στο παραπάνω τηλέφωνο.

·            Στις εκλογές μπορούν να ψηφίσουν και οι δύο γονείς / κηδεμόνες.

·            Όσοι ενδιαφέρονται για την ασφάλιση των παιδιών μπορούν κατά την διάρκεια της ψηφοφορίας να καταβάλουν το αντίτιμο της ασφάλισης 5 ?/άτομο.